Witamy serdecznie

Bagażówki Warszawskie. Firma składa się z 10- doświadczonych ekip  przeprowadzkowych w Warszawie. W okolicy Mokotowa są 3-zespoły przeprowadzkowe. Auta rozmieszczone są w prawie wszystkich dzielnicach miasta. Zawsze mamy do Państwa blisko co pozytywnie wpływa na cenę i czas dojazdu. Przystosowujemy się z Terminem usługi do Państwa. Nasze doświadczenie pozwala dostosować wielkość auta, ekipę i sprzęt dla sprawnej i nie drogiej usługi.  Naszą najlepszą reklamą są ....Zadowoleni Klienci

       

        Zlecenia  realizujemy nawet w 15 - 45 minut od Państwa zamówienia. Warszawa Praga

Opinie, komentarze (117)

Marcin napisał/a...
Przeprowadzka z dnia 25.05.2019 r. 7:00, Ekipa punktualna, szybki i sprawny załadunek, jaki i rozładunek. Bardzo dziękuję i do zobaczenia niebawem w celu przewozu w docelowe miejsce po remoncie.
Zachęcam i polecam wszystkim do skorzystania z usług :)
Alicja napisał/a...
Korzystałem z usługi \\\"Przeprowadzka\\\". Wszystko odbyło się szybko, sprawnie, po prostu profesjonalne dzięki zespołowi bagażówki Karol Sokołowski.

Polecam!! Bus VIVARO 8m3/1,2 t. Panowie przemili. 512 599 855
Przeprowadzka z Krapkowic do Opola.
Katarzyna napisał/a...
Dziękujęmy za sprawą pomoc w przeprowadzce w dniu 13.04.2019 r. z ul. Ogrodowej w Czeladzi. Wszystko poszło bardzo szybko. Cena za usługę bardzo przystępna. Polecamy :)
bagażówka napisał/a...
Dziękujemy :) Polecamy się na przyszłość.
Paweł napisał/a...
Wszystko ok. Sprzęt stoi na miejscu. Szybko i sprawnie.

Dodaj komentarz

* Pole wymagane
 
 
Powered by Commentics